Stojí za to vedieť

2 minúty pešo k terminálu odletov

Parkovaním na KRK Parking ste nezávislí na doprave na a z letiska. Nepotrebujete transfer. S KRK Parking Balice Airport nemusíte mať starosť o svoje auto, iba o cestu lietadlom. Vaše auto bude bezpečne zaparkované na našom parkovisku, u letiska v Baliciach, iba 50 metrov od letiska. Máme k dispozícii 700 parkovacích miest, a jedno z nich čaká práve na vás.

Najlacnejšie parkovisko najbližšie letisku

Najlacnejšie, najbližšie, najbezpečnejšie - tak možno v skratke popísať KRK Parking Balice Airport. sadzby si môžete skontrolovať kedykoľvek. Nájdete ich TU alebo na tabuli pri vjazde na parkovisko. Ak ste si už overili ceny, spýtajte sa nás na balíčky s predplatným alebo individuálne stanovenie cien pre vás alebo vašu firmu. Určite spoločne nájdeme najlepšiu ponuku. Naše parkovisko je najlacnejšie, a to potvrdzuje náš cenník - deň začína od 5 PLN.

Zaplatíte kartou alebo v hotovosti

Nemusíte mať pri sebe hotovosť. U nás zaplatíte platobnou alebo kreditnou kartou (akceptujeme PayPass) v pokladničnom automate, ktorý je umiestnený pri výjazde. Parkovisko je samoobslužné, a platíte len za vykonanú službu, čiže za denný pobyt auta na parkovisku. Ak máte radšej platby v hotovosti, ani s tým nie je problém.

Celodenná ochrana a monitoring

Parkovisko Balice Airport je neustále monitorované kamerami a vnútorným systémom ochrany, a navyše spolupracujeme s profesionálnou bezpečnostnou agentúrou JUSTUS. Všetko pre vaše pohodlie a bezpečnosť vášho auta.

Rezervácia za niekoľko minút

Rýchla a ľahká rezervácia miesta na parkovisku v Balaciach, garantuje starostlivosť o vaše auto vo zvolenom termíne. Rezervujte miesto na KRK Parking Balice Airport prostredníctvom našich webových stránok. Podrobnosti zistite v poriadku.

Overené služby

Dôvera je základom, preto zabezpečujeme profesionálnu, overenú a skúsenú obsluhu - zároveň na mieste, ako aj online. Ponuka KRK Parking Balice Airport zahŕňa nielen možnosť zaparkovania auta na dobu dovolenky alebo obchodnej cesty. Je to tiež možnosť zváženia kufrov alebo tiež pomoc pri naštartovaní auta, napríklad keď batéria odmietne poslušnosť, a tiež zaistenie batožiny strečovou fóliou (platená služba). Stačí, že nám dáte vedieť, čo potrebujete.

Všetko záleží od vás

Kontrolóri parkoviska, v prípade nutnosti, obslúžia vodičov, ktorí nechávajú alebo si berú vozidla, parkovisko je však samoobslužné. Čo to znamená? Všetko záleží od vás, od momentu rezervácie, odberom lístka z parkovacieho automatu, až do momentu opustenia parkovacieho miesta a výberu platnosti.

KRK Parking Balice Airport - Pozývame Vás!

Bezpečnosť auta, bezprostredná blízkosť letiska a prehľadné podmienky týkajúce sa parkovania. S nami bude vaše cestovanie rozhodne príjemnejšie a pokojnejšie.

PRAVIDLÁ VSTUPU A POBYTU NA ÚZEMÍ TERMINÁLOV ODLETOV A PRÍLETOV KRAKOV AIRPORT / POPLATKY ZA PARKOVANIE V ZÁTOKE KISS & FLY