O nás

Najbližšie a najlacnejšie v Baliciach

Osoby, ktoré sa rozhodnú pre jazdu vlastným autom, dokonale vedia, že denné a niekoľkodňové ponechanie auta na parkovisku letiska je spojené s vysokými nákladmi. Kým je možné ušetriť jednoduchým spôsobom - stačí si vybrať náš KRK Parking Balice Airport. Prečo my? Pretože ceny sú nízke, a terminál odletov krakovského letiska sa nachádza len 50 metrov od našej brány. K dispozícii máme až 700 parkovacích miest, takže sa miesto nájde pre každého. Pozrite TU, ako ľahko k nám môžete dôjsť. Chcete získať individuálne stanovenú cenu? Môžeme vám ju kedykoľvek pripraviť, stačí, že nám napíšete.

 

Pôjdete radšej taxíkom? Radšej si to premyslite.

Cesta z centra Krakova na Balice priemerne stojí 100 až 150 PLN. Zverenie nám automobilu na deň je nákladom, ktorý začína od 5 PLN. Vidíte sami, že sa to viac vypláca. Pamätajte, že na letisko a z letiska sa k nám dostanete prechádzkou za 2 minúty - to je dôležité, ak sa chystáte na dovolenku s rodinou alebo na služobnú cestu. Ušetrený čas môžete venovať na premýšľanie o účele vašej cesty. Ak už viete, na akú dlhú cestu sa chystáte, zistite naše ceny.

 

Rezervácia parkoviska pri letisku v Krakove

Aby ste si rezervovali parkovacie miesto v blízkosti letiska v Baliciach nemusíte volať, písať, alebo k nám jazdiť. Všetko môžete vybaviť online, jednoduchým spôsobom. Stačí, že si zvolíte termín, v ktorom chcete nechať auto na KRK Parking Balice Airport, doplníte svoje údaje a kliknete na rezerváciu. Zaplatiť môžete platobnou alebo kreditnou kartou (akceptujeme pay pass) alebo tiež v hotovosti už na mieste, pri prevzatí automobilu z parkoviska. Fungujeme v režime 24/7, takže čas odstavenia alebo prevzatia auta si vyberáte vy.

Pre firmy máme možnosť vystavenia faktúr, a pre našich stálych zákazníkov sme zaviedli špeciálne balíčky a predplatiteľské karty. Viac informácií týkajúcich sa platieb a predplatného nájdete TU, a poriadok parkoviska TU.

 

Overené parkovisko pri letisku

Nie je dôležité, či vaše cestovanie trvá deň alebo mesiac. Pre nás je najdôležitejšie, aby ste počas odpočinku alebo obchodných stretnutí nemali starosť o svoj automobil. Každý deň sa staráme o bezpečnosť áut, ktorá u nás zostanú. Investovali sme do monitoringu, ktorý pozostáva zo systému kamier, fungujúcich v režime 24/7, zamestnávame profesionálnych kontrolórov parkoviska a spolupracujeme s profesionálnou bezpečnostnou agentúrou JUSTUS. Sme známi profesionálnu starostlivosťou o autá našich klientov.

 

Komplexná obsluha parkoviska 24/7

KRK Parking Balice Airport nie je iba plocha pri letisku, na ktorej je možné nechať auto. Je to tiež rad služieb, ktoré ponúkame. Aj keď je parkovisko samoobslužné, tak naši kontrolóri môžu pomoc napr. dobiť autobatériu a za dodatočný príplatok pomôžu so strečovou fóliou na zabalenie batožiny. Ponúkame pozitívny prístup, úsmev a asistenciu za každých podmienok.

 

Doprava z parkoviska na letisko? Nie je potrebná!

Pamätajte na to, že naše parkovisko je tak blízko terminálov letiska, že cesta alebo transfer na letisko sú úplne zbytočné. 50 metrov k terminálu odletov prejdete rýchlo a ľahko za 2 minúty, dokonca s kufrom. Čo je dôležité - nebudete na nikom závislí. Nebudete musieť čakať na vodiča autobusu alebo iných cestujúcich dopravcu, ktorý prepravuje zákazníkov parkoviska smerom k terminálu. Voľbou KRK Parking Balice Airport si ušetríte stres a obmedzíte dobu cestovania na nevyhnutné minimum.

 

Máte otázky týkajúce sa služieb poskytovaných KRK Parking Balice Airport? Prečítajte si náš poriadok alebo sa pýtajte. Naši pracovníci vám sú k dispozícii každý deň, po celú dobu. Píšte, volajte, príďte. Kontaktujte nás.