Abonament firmowy Monitorowany KRK PARKING znajdujący się najbliżej terminala odlotów i przylotów zaprasza firmy usługowe w tym: wypożyczalnie samochodów, firmy przewozowe, linie lotnicze itd. do współpracy, w zakresie sprzedaży miejsc parkingowych na wyłączność, obrandowanych logo Państwa firmy. Miejsca postojowe w abonamencie firmowym zlokalizowane są w STREFIE ZIELONEJ, na wprost STREFY VIP, obok biura, tuż przy wjeździe i wyjeździe KRK PARKING, najbliżej terminala odlotów i przylotów. Miejsce na wyłączność oznacza, iż na wyznaczonym miejscu może parkować tylko uprawniony pojazd (lub pojazdy) wskazane przez Państwa firmę. W miejscu tym nie może zaparkować, żaden nieuprawniony pojazd lub klient indywidualny. Miejsce jest obrandowane logo Państwa firmy i ogrodzone łańcuszkiem, tak aby inne pojazdy nie parkowały w tym miejscu. Firmy korzystające z tej oferty, otrzymają kartę przypisaną do numeru rejestracyjnego oraz kartę abonamentową, za którą pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 PLN. Za świadczone usługi wystawiamy fakturę VAT 23%. Na naszym KRK PARKING posiadamy automatyczny system monitorujący i rozróżniający numery rejestracyjne wszystkich uprawnionych pojazdów, które są wpuszczane i wypuszczane z parkingu bez konieczności zbliżania karty do czytnika. Zalety abonamentu firmowego: • Miejsce postojowe w STREFIE ZIELONEJ zlokalizowane jest jak najbliżej terminala odlotów i przylotów • Od wejścia do terminala dzieli Cię około 350 kroków, ok. 2 minuty spacerem, około 50 m. • Nie potrzebujesz transferu do terminala i nie jesteś od nikogo zależny. • Zwiększone bezpieczeństwo w STREFIE ZIELONEJ, dodatkowy dozór przez pracowników KRK PARKING. • Miejsca na wyłączność zlokalizowane są najbliżej biura KRK PARKING w którym posiadamy dwa biura na wynajem (21,62 m2 oraz 22,18 m2). Zobacz więcej na temat wynajmu – link do zakładki wynajem biura. Masz pytania? Pisz pod adres: biuro@krkparking.eu. Dzwoń +48 733 74 24 24 lub przyjeżdżaj!

Abonament minutowy Wykup abonament minutowy i parkuj w ŻÓŁTEJ STREFIE! Nowa usługa na całodobowym KRK PARKING! Pracujesz na lotnisku i masz problem ze znalezieniem miejsca do parkowania swojego prywatnego auta? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dla Klientów indywidualnych wprowadziliśmy możliwość wykupienia abonamentu minutowego! Umożliwia on korzystanie z monitorowanego KRK PARKINGU oddalonego o 2 minuty spacerem (50 metrów) od terminala odlotów i przylotów. Abonament minutowy obejmuje: 1. Postój w komfortowej żółtej STREFIE BUS KAMPER. 2. Maksymalny czas postoju do 12 h na dobę. 3. Możliwość dwóch wjazdów na dobę. Klienci korzystający z tej oferty, otrzymają kartę przypisaną do numeru rejestracyjnego oraz kartę abonamentową, za którą pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 zł. Brak możliwości wystawienia faktury VAT. Na naszym KRK PARKING posiadamy automatyczny system monitorujący i rozróżniający numery rejestracyjne wszystkich uprawnionych pojazdów, które są wpuszczane i wypuszczane z parkingu bez konieczności zbliżania karty do czytnika. Dostępne abonamenty minutowe: • 100 h (6 000 minut) – 150 PLN • 200 h (9 000 minut) – 220 PLN Masz pytania? Pisz pod adres: biuro@krkparking.eu. Dzwoń +48 733 74 24 24 lub przyjeżdżaj!

Abonament miesięczny Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie Prowadzisz firmę lub jesteś pracownikiem, który rozlicza się z pracodawcą na podstawie faktury VAT 23%? Potrzebujesz mieć nielimitowany dostęp do parkingu najbliżej terminala odlotów i przylotów? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zalety abonamentu miesięcznego: • Oferta dla Klientów firmowych. • Wystawiamy fakturę VAT 23%. • Postój w komfortowej czerwonej STREFIE ABONAMENT. • Możliwość wielokrotnych wjazdów i wyjazdów z KRK PARKING w ciągu doby • Nieograniczony czas postoju w ciągu doby. Klienci korzystający z tej oferty, otrzymają kartę przypisaną do numeru rejestracyjnego oraz kartę abonamentową, za którą pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 PLN. Na naszym KRK PARKING posiadamy automatyczny system monitorujący i rozróżniający numery rejestracyjne wszystkich uprawnionych pojazdów, które są wpuszczane i wypuszczane z parkingu bez konieczności zbliżania karty do czytnika. Masz pytania? Pisz pod adres: biuro@krkparking.eu. Dzwoń +48 733 74 24 24 lub przyjeżdżaj!