Warto wiedzieć

2 minuty pieszo do terminalu odlotów

Parkując na KRK PARKING jesteś niezależny od transportu na i z lotniska. Transfer jest Ci niepotrzebny. Z KRK PARKING Balice Airport nie musisz martwić się o swój samochód, a jedynie podróż samolotem. Twoje auto będzie bezpiecznie zaparkowane na naszym parkingu, przy lotnisku w Balicach, zaledwie 50 metrów od lotniska. Do dyspozycji mamy 600 miejsc parkingowych, a jedno z nich czeka właśnie na Ciebie.

Najtańszy parking najbliżej lotniska

Najtaniej, najbliżej, najbezpieczniej - tak w skrócie można opisać KRK PARKING Balice Airport. Stawki możesz sprawdzić w każdej chwili. Znajdziesz je TUTAJ lub na tablicy, przy wjeździe na parking. Jeśli już sprawdziłeś ceny, zapytaj nas o pakiety abonamentowe lub wyceny indywidualne dla Ciebie lub Twojej firmy. Z pewnością wspólnie znajdziemy najlepszą ofertę. Nasz parking jest najtańszy, a potwierdza to nasz cennik - doba zaczyba się od 5 zł.

Zapłacisz kartą lub gotówką

Nie musisz mieć przy sobie gotówki. U nas zapłacisz kartą płatniczą lub kredytową (respektujemy PayPass) w automacie kasowym umieszczonym przy wyjeździe. Parking jest samoobsługowy, a płacisz jedynie za wykonaną usługę, czyli za dobowy pobyt samochodu na parkingu. Jeśli wolisz płatności gotówkowe, z tym również nie ma problemu.

Zostań VIPem na parkingu tuż przy terminalu odlotów oraz przylotów lotniska Balice!

Całodobowa ochrona i monitoring

Parking Balice Airport jest stale monitorowany przez kamery i wewnętrzny system ochrony, a dodatkowo współpracujemy z profesjonalną agencję ochrony JUSTUS. Wszystko dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa Twojego auta.

Rezerwacja w kilka minut

Szybka i prosta rezerwacja miejsca na parkingu w Balicach, gwarantuje opiekę nad Twoim samochodem w wybranym terminie. Rezerwuj miejsce na KRK PARKING Balice Airport poprzez naszą stronę internetową. Szczegóły sprawdź w regulaminie

Sprawdzona obsługa

Zaufanie to podstawa, dlatego zapewniamy profesjonalną, sprawdzoną i doświadczoną obsługę - zarówno na miejscu, jak i online. Oferta KRK PARKING Balice Airport obejmuje nie tylko możliwość zaparkowania samochodu na czas urlopu lub podróży biznesowej. To również możliwość zważenia walizek czy też pomoc w uruchomieniu auta, na przykład gdy akumulator odmówi posłuszeństwa a także zabezpieczenie bagażu folią streczową (usługa płatna).W trosce o Państwa samochody usługę awaryjnego odpalenia wykonujemy przy pomocy światowej klasy zestawu do błyskawicznego rozruchu akumulatorów.  Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz.

 

Wszystko zależy od Ciebie

Kontrolerzy parkingu, w razie konieczności, obsługują kierowców pozostawiających lub odbierających pojazdy, jednak parking jest samoobsługowy. Co to oznacza? Wszystko zależy od Ciebie, od momentu rezerwacji, poprzez odbiór biletu w parkingowym automacie, aż do chwili opuszczenia miejsca parkingowego i wybór płatności.

KRK Parking Balice Airport - Zapraszamy!

Bezpieczeństwo samochodu, bezpośrednia bliskość lotniska i przejrzyste warunki dotyczące parkowania. Z nami Twoja podróż będzie zdecydowanie przyjemniejsza i spokojniejsza.

Regulamin

POLITYKA PRYWATNOŚCI ( COOKIES )

ZASADY WJAZDU I POBYTU NA TERENIE TERMINALI ODLOTÓW I PRZYLOTÓW KRAKÓW AIRPORT / OPŁATY ZA POSTÓJ W ZATOCE KISS& FLY

Parking całodobowy – 50 metrów od terminala odlotów i przylotów Kraków-Balice

Z myślą o wygodzie Klientów przygotowaliśmy zestaw informacji na temat naszego parkingu. W tej zakładce dowiesz się m.in. w jakiej odległości od terminala odlotów i przylotów znajduje się parking, jaki jest koszt wynajmu miejsca postojowego, jak dokonać rezerwacji oraz w jaki sposób zabezpieczamy Twoje auto. Pamiętaj, że informacje na temat aktualnych cen znajdziesz tutaj. Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.