O nas

Najbliżej i najtaniej w Balicach
 
Osoby, które decydują się na jazdę na lotnisko własnym samochodem, doskonale wiedzą, że ceny za dobowe lub kilkudniowe pozostawienie auta na lotniskowym parkingu, związane jest z wysokim kosztem. Tymczasem zaoszczędzić można w bardzo prosty sposób - wystarczy wybrać nasz KRK PARKING Balice Airport. Dlaczego my? Ponieważ ceny są niskie, a terminal odlotów krakowskiego lotniska, mieści się zaledwie 50 metrów od naszej bramy. Mamy do dyspozycji aż 600 miejsc dla aut, więc dla każdego znajdzie się miejsce. Zobacz TUTAJ, jak łatwo możesz do nas dojechać. Chcesz otrzymać wycenę indywidualną? Możemy ją w każdej chwili dla Ciebie przygotować, wystarczy, że do nas napiszesz.
 
 
 
Wolisz jechać taksówką? Lepiej to przemyśl.
 
Podróż z centrum Krakowa na Balice to wydatek średnio ok. 100 - 150 PLN. Oddanie nam pod opiekę samochodu na dobę to koszt zaczynający się od 5 PLN. Sam widzisz, co bardziej się opłaca. Pamiętaj, że do lotniska i z lotniska dotrzesz do nas spacerkiem, w 2 minuty - to ważne, gdy wybierasz się na wakacje z rodziną lub w delegację biznesową. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozmyślanie o celu Twojej wyprawy. Jeśli już wiesz, w jak długą podróż się wybierasz, sprawdź nasze ceny.
 
 
 
Rezerwacja parkingu przy lotnisku w Krakowie
 
Nie musisz dzwonić, pisać, czy od nas przyjeżdżać, aby zarezerwować miejsce postojowe blisko portu lotniczego w Balicach. Wszystko możesz załatwić online, w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wybierzesz termin, w którym chcesz zostawić auto na KRK PARKING Balice Airport, uzupełnisz swoje dane i klikniesz rezerwację. Zapłacić możesz kartą płatniczą, kredytową (respektujemy pay pass) albo gotówką już na miejscu, przy odbiorze samochodu z parkingu. Działamy w trybie 24/7, więc porę pozostawienia lub odbioru auta wybierasz Ty.
Dla firm mamy możliwość wystawiania faktur, a dla naszych stałych klientów wprowadziliśmy specjalne pakiety i karty abonamentowe. Więcej informacji dotyczących płatności i abonamentów znajdziesz TUTAJ, a regulamin parkingu TUTAJ
 
 
 
Sprawdzony parking przy lotnisku
 
Nieważne, czy twoja podróż potrwa dzień czy miesiąc. Dla nas najważniejsze jest to, żebyś w czasie wypoczynku lub spotkań biznesowych, nie martwił się o samochód. Codziennie dbamy o bezpieczeństwo pozostawionych u nas aut. Zainwestowaliśmy w monitoring, składający się z systemu kamer działających w trybie 24/7, zatrudniamy profesjonalnych kontrolerów parkingu i współpracujemy z profesjonalną agencją ochroniarską JUSTUS. Jesteśmy znani z profesjonalnej opieki nad autami naszych klientów.
 
Kompleksowa obsługa parkingu 24/7
 
KRK PARKING Balice Airport to nie tylko teren przy lotnisku, na którym można pozostawić auto. To również szereg usług, które proponujemy. Choć parking jest samoobsługowy, to nasi kontrolerzy mogą pomóc np. w podładowaniu akumulatora samochodowego i za dodatkową opłatą poratują folią streczową do owinięcia bagażu. Zapewniamy pozytywne nastawienie, uśmiech i asystę w każdych warunkach.

KRK PARKING to obiekt chroniony całodobowo. Korzystamy z usług profesjonalistów - agencji ochrony JUSTUS. Dzięki temu pozostawiając samochód na naszym parkingu, zyskujesz pewność, że jest on bezpieczny. KRK PARKING to także przystępne ceny. Nasza oferta jest zróżnicowana. Na najkorzystniejsze ceny mogą liczyć Klienci, którzy wybierają się w podróż na dłużej.

 
Transfer z parkingu na lotnisko? Niepotrzebny!
 
Pamiętaj, że nasz parking jest tak blisko terminalu lotniska, że przejazd czy przewóz na lotnisko jest zupełnie zbędny. 50 metrów do terminalu odlotów przejdziesz szybko i łatwo w 2 minuty, nawet z walizką. Co ważne - nie będziesz od nikogo zależny. Nie będziesz musiał czekać na kierowców busa czy innych pasażerów przewoźnika, zabierającego klientów parkingu w pobliże terminalu. Wybierając KRK PARKING Balice Airport zaoszczędzisz sobie stresu i ograniczysz czas podróży do niezbędnego minimum.

KRK PARKING oferuje również udogodnienia dla podróżujących. Każdemu Klientowi proponujemy bezpłatne ważenie bagażu, często możesz odebrać u nas bezpłatny wózek bagażowy, którym przejdziesz w 2 minuty na terminal odlotów. KRK PARKING jest przy tym świetnie położony - znajduje się w odległości zaledwie 50 metrów od terminala odlotów. Jeżeli zdecydujesz się przejść tę odległość piechotą, zajmie Ci to jedynie 2 minuty.

 
Masz pytania dotyczące usług świadczonych przez KRK PARKING Balice Airport? Sprawdź nasz regulamin albo pytaj. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji codziennie, przez całą dobę. Pisz, dzwoń, przyjedź. Zachęcamy do kontaktu.